Mactracker

Mactracker dla Mac

Kompendium wiedzy o produktach firmy Apple

Mactracker to darmowy program stanowiący ogromną bazę wiedzy na temat produktów firmy Apple. Zawiera informacje na temat komputerów Mac, iPodów, a także oprogramowania i innych urządzeń.Program jest bardzo szczegółowym źródłem wiedzy na temat... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szczegółowe informacje
  • Dane na temat wsparcia serwisowego

Wady

  • Program przeznaczony prawie wyłącznie dla wielkich fanów marki Apple

Dobry
7

Mactracker to darmowy program stanowiący ogromną bazę wiedzy na temat produktów firmy Apple. Zawiera informacje na temat komputerów Mac, iPodów, a także oprogramowania i innych urządzeń.

Program jest bardzo szczegółowym źródłem wiedzy na temat wszystkich urządzeń wyprodukowanych przez firmę Apple. Mactracker zawiera dane techniczne oraz krótką historię każdego modelu. Dostępne są także wykresy i dane z testów wydajności, a nawet ceny - także te europejskie.

Mactracker zawiera informacje o wsparciu serwisowym dla nieprodukowanych już modeli. Pozwala także prowadzić ewidencję posiadanych przez nas urządzeń i dodawać do iCal datę wygaśnięcia gwarancji. Po podaniu numeru seryjnego urządzenia dostaniemy informację kiedy zostało ono wyprodukowane oraz w jakim kraju miało to miejsce.

Mactracker to niesamowity zbiór informacji na temat sprzętu i oprogramowania Apple. Niestety trudno znaleźć jakieś praktyczne zastosowanie dla tego programu i nawet fani nie będą z niego często korzystać.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na mac

Mactracker

Download

Mactracker 5.2.2

Opinie użytkowników o Mactracker

Sponsorowany×